Firmast

Home Furniture OÜ on loodud 2010 a., kuid firma asutajad on mööblit valmistanud juba aastast 2004. Tegeleme eritellimusmööbli disainimise,
valmistamise ja paigaldamisega. Meilt on võimalik tellida mööblit kõikidesse   
elu-, kontori- ja kaubandusruumidesse ning teistesse avalikesse kohtadesse. Meie tehtud tooteid võite leida näiteks Automaailma poest Peterburi tee 58, Orsay kauplusest Tartu Tasku keskuses, Kristiine Keskuses, Foorumi keskusest Helsingis, veel Soome Vantaa lennujaamas Lanson Champagne Loungest.

Oleme väike, kuid kiiresti arenev ettevõte, mille eesmärgiks on tagada kliendile kvaliteetne toodang, samaaegselt soodne hind ning kliendi täielik rahulolu meie tööga.


Miks tellida mööbel meilt?

  • Mööblit valmistavad pikaajliste kogemustega mööblimeistrid, kes naudivad oma tööd ning teevad seda täie pühendumusega.
  • Meie tooted on kvaliteetsed ja vastupidavad, sest kasutame oma toodete valistamiseks Euroopa juhtivate tootjate materjale, nt Austria firmalt Egger puidupõhiseid materjale ning Saksa firma Häfele laialdasest toodete valikust furnituuri.
  • Meie juurest saate tellida nö. tervikpaketi: mööbli, selle transpodi, paigalduse koos elektri,- sanitaartehniliste ning ventilatsiooniühendus töödega ning lisaks ka köögitehnika. Tellides kõik tooted ja teenused meilt säästate oma väärtuslikku aega ja kindlasti raha.
  • Meie kõikidele toodetele on garantiiaeg 2 aastat.
    Jälgi meid ka Facebookis!